Passa al contingut principal

RESULTATS/CLASSIFICACIÓ


TORNEIG PUNTA 2020
*TOTS ELS RESULTATS ES PENJARAN A AQUEST APARTAT DEL WEB


CAMPIONAT ESCUDETO “LA PUNTA 2020”
CAMPUS 7
L’ERMITA FC
CUINES CHACON
PENYA BLAU
PENYA GRANA
VIA TOURS

DILLUNS 24/8
19:00H
CAMPUS 7
L’ERMITA FC
0 - 10
19:35H
CUINES CHACON
PENYA BLAU
9 - 0
20:10H
PENYA GRANA
VIA TOURS
6 - 4

DIMARTS 25/8
19:00H
PENYA GRANA
PENYA BLAU
2 - 2 
19:35H
CAMPUS 7
CUINES CHACON
0 - 10
20:10H
L’ERMITA FC
VIA TOURS
0 - 8

DIMECRES 26/8
19:00H
CUINES CHACON
VIA TOURS
12 - 2
19:35H
L’ERMITA FC
PENYA GRANA
0 - 10
20:10H
CAMPUS 7
PENYA BLAU
1 - 11

DIJOUS 27/8
19:00H
L’ERMITA FC
PENYA BLAU
2 - 9
19:35H
CAMPUS 7
VIA TOURS
2 - 12
20:10H
CUINES CHACON
PENYA GRANA
9 - 1

DIVENDRES 28/8
17:15H
CAMPUS 7
PENYA GRANA
1 - 11
17:50H
CUINES CHACON
L’ ERMITA FC
10 - 0
18:25H
PENYA BLAU
VIA TOURS
2 - 4

5È * 6È LLOC
19:00H
(5È) L'ERMITA FC 
(6È) CAMPUS 7
         4 - 3 

3R * 4RT LLOC
19:35H
(3R) VIA TOURS 
(4R) PENYA BLAU
         3 - 2 
FINAL
20:10H
(1R) CUINES CHACON
(2N) PENYA GRANA 


****************************************************************************************

CAMPIONAT LA LIGA “LA PUNTA 2020”
GRUP A
GRUP B
1 CA L’ARAU “A”
6 CA L’ARAU “B”
2 LOS PAPAGALLOS
7 DBLANC
3 SPORTY
8 THE TEENAGERS
4 ROSITA SEGOVIA JR’S
9 SAINT ETTIENNE
5 ELECTRIC CASTELLS-MAC
10 BLUE BOYS

DILLUNS 17/8
18:30H
1 CA L’ARAU “A”
2 LOS PAPAGALLOS
8 - 1
19:15H
6 CA L’ARAU “B”
7 DBLANC
6 - 2
20:00H
3 SPORTY
4 ROSITA SEGOVIA JR’S
1 - 11
20:45H
8 THE TEENAGERS
9 SAINT ETTIENNE
11 - 1

DIMARTS 18/8
18:30H
4 ROSITA SEGOVIA JR’S
5 ELECTRIC CASTELLS-MAC
6 - 3
19:15H
9 SAINT ETTIENNE
10 BLUE BOYS
6 - 6
20:00H
2 LOS PAPAGALLOS
3 SPORTY
8 - 1
20:45H
7 DBLANC
8 THE TEENAGERS
2 - 12

DIMECRES 19/8
18:30H
7 DBLANC
9 SAINT ETTIENNE
11 - 4 
19:15H
2 LOS PAPAGALLOS
4 ROSITA SEGOVIA JR’S
3 - 5
20:00H
6 CA L’ARAU “B”
10 BLUE BOYS
10 - 2
20:45H
1 CA L’ARAU “A”
5 ELECTRIC CASTELLS-MAC
7 - 0

DIJOUS 20/8
17:15H
6 CA L’ARAU “B”
8 THE TEENAGERS
3 - 8
18:00H
1 CA L’ARAU “A”
3 SPORTY
10 - 0
18:45H
2 LOS PAPAGALLOS
5 ELECTRIC CASTELLS-MAC
4 - 3
19:30H
7 DBLANC
10 BLUE BOYS
8 - 5

DIVENDRES 21/8
18:30H
3 SPORTY
5 ELECTRIC CASTELLS-MAC
0 - 9
19:15H
8 THE TEENAGERS
10 BLUE BOYS
11 - 1 
20:00H
1 CA L’ARAU “A”
4 ROSITA SEGOVIA JR’S
6 - 2
20:45H
6 CA L’ARAU “B”
9 SAINT ETTIENNE
10 - 2 

DISSABTE 22/8

DESCANS DIA PER SI PLOU

DIUMENGE 23/8

§  TERCER – QUART LLOC
19:00
SEGON GRUP A 
ROSITA SEGOVIA JR'S
SEGON GRUP B
CA L'ARAU "B"
11 - 1

§  GRAN FINAL
19:45
PRIMER GRUP A
CA L'ARAU "A"
PRIMER GRUP B
THE TEENAGERS
5 - 2

20:30H ENTREGA TROFEUS


*********************************************************************
TORNEIG PUNTA 2020 “BUNDESLIGA”
GRUP A
GRUP B
1 NEW TEAM
6 TALLERES POLAINO
2 PINEDA FC
7 JUVE
3  TEAM IATRIO
8 INOXTORRES
4 TEAM GK
9 BLACK DRAGON
5 BIRIBAR



§  FASE GRUPS
DILLUNS 10/8
18:45H
6 TALLERES POLAINO
8 INOXTORRES
9 - 6
19:30H
2 PINEDA FC
3  TEAM IATRIO
8 - 3
20:15H
7 JUVE
9 BLACK DRAGON
4 - 2
21:00H
4 TEAM GK
5 BIRIBAR
11 - 1

DIMARTS 11/8

18:45H
3 TEAM IATRIO
4 TEAM GK
0 - 8
19:30H
6 TALLERES POLAINO
7 JUVE
6 - 4
20:15H
1 NEW TEAM
2 PINEDA FC
0 - 2


DIMECRES 12/8
18:45H
8 INOXTORRES
9 BLACK DRAGON
7 - 5
19:30H
2 PINEDA FC
4 TEAM GK
2 - 1
20:15H
1 NEW TEAM
5 BIRIBAR
8 - 0

DIJOUS 13/8
18:45H
3 TEAM IATRIO
5 BIRIBAR
6 - 3
19:30H
7 JUVE
8 INOXTORRES
7 - 6
20:15H
1 NEW TEAM
4 TEAM GK
2 - 3

DIVENDRES 14/8
18:45H
6 TALLERES POLAINO
9 BLACK DRAGON
10 - 3
19:30H
2 PINEDA FC
5 BIRIBAR
9 - 2
20:15H
1 NEW TEAM
3  TEAM IATRIO
0 - 1

DISSABTE 15/8
DESCANS DIA PER SI PLOU  

DIUMENGE 16/8
§  SETE – VUITE LLOC
18:45
QUART GRUP A
NEW TEAM
QUART GRUP B
BLACK DRAGON
6 - 0

§  CINQUE – SISE LLOC
19:30
TERCER GRUP A
TEAM IATRIO
TERCER GRUP B
INOXTORRES
11 - 5 

§  TERCER – QUART LLOC
20:15
SEGON GRUP A
TEAM GK
SEGON GRUP B
JUVE
6 - 2

§  GRAN FINAL
21:00
PRIMER GRUP A
PINEDA FC
PRIMER GRUP B
TALLERES POLAINO
12 - 2


21:45H ENTREGA TROFEUS

**************************************************************************
TORNEIG FUTSAL LA PUNTA: CATEGORIA PREMIER
GRUP A
GRUP B
SAO STREET BOYZ
EL TRENCALL
RED DEVILS
HANDICAP FC
NEW TEAM
TERRABLANCA
LOS TRIFASICOS
LA RIERA

·      FASE GRUPS
DILLUNS 3/8
18:30H
SAO STREET BOYZ
RED DEVILS
4 - 2 
19:15H
EL TRENCALL
HANDICAP FC
4 - 1
20:00H
NEW TEAM
LOS TRIFASICOS
1 - 0
20:45H
TERRABLANCA
LA RIERA
5 - 2

DIMARTS 4/8
18:30H
HANDICAP FC
LA RIERA
1 - 5
19:15H
RED DEVILS
LOS TRIFASICOS
2 - 2
20:00H
EL TRENCALL
TERRABLANCA
6 - 7
20:45H
SAO STREET BOYZ
NEW TEAM
0 - 4

DIMECRES 5/8
18:30H
RED DEVILS
NEW TEAM
1 - 3
19:15H
EL TRENCALL
LA RIERA
12 - 2
20:00H
SAO STREET BOYZ
LOS TRIFASICOS
1 - 7
20:45H
HANDICAP FC
TERRABLANCA
6 - 2

DIJOUS 6/8
·      QUARTS DE FINAL (Porta tancada)
18:30H
1R GRUP A:
NEW TEAM 
4R GRUP B:
HANDICAP FC
(I)
4 - 3 
19:15H
2N GRUP B:
EL TRENCALL
3R GRUP A:
SAO STREET BOYZ
(II)
10 - 2
20:00H
2N GRUP A:
LOS TRIFASICOS
3R GRUP B:
LA RIERA
(III)
4 - 3
20:45H
1R GRUP B:
TERRABLANCA
4R GRUP A:
RED DEVILS
(IV)
8 - 3

DIVENDRES 7/8
DESCANS (DIA PER SI PLOU)

DISSABTE 8/8
·      SEMIFINALS 
19:00H
Guanyador (I):
NEW TEAM
Guanyador (II):
EL TRENCALL
(V)
5 - 3 
19:45H
Guanyador (III):
LOS TRIFASICOS
Guanyador (IV):
TERRABLANCA
(VI) 
5 - 2 

DIUMENGE 9/8
3er – 4rt lloc
20:00H
PERDEDOR (V)
EL TRENCALL
PERDEDOR (VI)
TERRABLANCA 

9 - 7 

FINAL  
20:45H
GUANYADOR (V)
NEW TEAM
GUANYADOR (VI)
LOS TRIFASICOS

5 - 2

21:30H ENTREGA TROFEUS



*******************************************************************
CAMPIONAT SENIOR “LA PUNTA 2020”
CAMPUS
JOGA BONITO FC
LES BARQUES
SHREK TERCERO
CA L’ARAU
SAINT ETTIENNE

DILLUNS 27/7
19:30H
CAMPUS LLUIS CARRERAS
JOGA BONITO FC
2 - 2 
20:15H
LES BARQUES
SHREK TERCERO
3 - 5
21:00H
CA L’ARAU
SAINT ETTIENNE
2 - 3

DIMARTS 28/7
19:30H
CA L’ARAU
SHREK TERCERO
1 - 9
20:15H
CAMPUS LLUIS CARRERAS
LES BARQUES
4 - 1 
21:00H
JOGA BONITO FC
SAINT ETTIENNE
4 - 2

DIMECRES 29/7
19:30H
LES BARQUES
SAINT ETTIENNE
2 - 4
20:15H
JOGA BONITO FC
CA L’ARAU
1 - 6
21:00H
CAMPUS LLUIS CARRERAS
SHREK TERCERO
6 - 4 

DIJOUS 30/7
19:30H
JOGA BONITO FC
SHREK TERCERO
3 - 4
20:15H
CAMPUS LLUIS CARRERAS
SAINT ETTIENNE
1 - 6
21:00H
LES BARQUES
CA L’ARAU
2 - 6

DIVENDRES 31/7
19:30H
CAMPUS LLUIS CARRERAS
CA L’ARAU
8 - 8
20:15H
SHREK TERCERO
SAINT ETTIENNE
3 - 2
21:00H
JOGA BONITO FC
LES BARQUES
2 - 7

DISSABTE 1/8
 SEMIFINALS
20:00H
1R SHREK TERCERO 
4RT CA L'ARAU
6 - 6*
20:45
2N SAINT ETTIENNE
3R CAMPUS LLUIS CARRERAS
1 - 6


DIUMENGE 2/8
3R * 4RT LLOC
20:00H
SHREK TERCERO
SAINT ETTIENNE
6 - 1
FINAL
20:45H
CA L'ARAU
CAMPUS LLUÍS CARRERAS
5 - 6

CLASSIFICACIO FASE DE GRUPS

***************************************************
TORNEIG PUNTA 2019 “ESCUDETO”
GRUP A
GRUP B
1 CAMPUS LLUIS CARRERAS  
5 SOCCER BOYS
2 CUINES CHACON  
6 VIATOURS SANT POL
3 ST. ETTIENE
7 ESCOLA TECNIFICACIO ST BERGER
4 CA L’ARAU
8

§ 
FASE GRUPS

DILLUNS 19/8
19:00H
1 CAMPUS LLUIS CARRERAS 
2 CUINES CHACON 
0 - 10
19:45H
5 SOCCER BOYS
6 VIATOURS SANT POL
2 - 12
20:30H
3 ST. ETTIENE
4 CA L’ARAU
1 - 11

DIMARTS 20/8
19:00H
6 VIATOURS SANT POL
7 ESC. TEC. ST BERGER
0 - 10
19:45H
1 CAMPUS LLUIS CARRERAS 
3 ST. ETTIENE
1 - 11
20:30H
2 CUINES CHACON 
4 CA L’ARAU
9 - 5 

DIMECRES 21/8
19:00H
1 CAMPUS LLUIS CARRERAS 
4 CA L’ARAU
1 - 11
19:45H
5 SOCCER BOYS
7 ESC. TEC. ST BERGER
0 - 10
20:30H
2 CUINES CHACON 
3 ST. ETTIENE
10 - 0

DIJOUS 22/8
DESCANS (DIA PER SI PLOU)

DIVENDRES 23/8
TRIANGULAR CONSOLACIO
18:45H
4RT Grup A
CAMPUS LLUÍS CARRERAS 
3r grup B
SOCCER BOYS
2 - 12

SEMIFINALS
19:30H
1R Grup A
CUINES CHACÓN
2N Grup B
VIATOURS SANT POL
12 - 2
20:15H
1R Grup B
ESCOLA TECNIFICACIÓ ST. BERGER
2N Grup A
CA L’ARAU
10 - 0

DISSABTE 24/8
DESCANS (DIA PER SI PLOU)  

DIUMENGE 25/8
§  TRIANGULAR FASE CONSOLACIO
18:30
4RT Grup A
CAMPUS LLUÍS CARRERAS
3r Grup A
SAINT ETTIENE
2 - 12

§ 
TERCER- QUART LLOC  
19:15
PERDEDOR S1
VIATOURS SANT POL
PERDEDOR S2
CA L’ARAU
3 - 12

§ 
TRIANGULAR FASE CONSOLACIO
20:00
3R Grup A
SAINT ETTIENE
3R Grup B
SOCCER BOYS
12 - 3 

§ 
GRAN FINAL
20:45
GUANYADOR S1  
CUINES CHACON
GUANYADOR S2
ESCOLA TEC. ST. BERGER
4 - 13

21:30H ENTREGA DE TROFEUS I MEDALLES I PICA-PICA PELS EQUIPS PARTICIPANTS

******************************************************************
TORNEIG PUNTA 2019 “LA LIGA”
GRUP A
GRUP B
1 FEISDI &  UNDER-GROUND
6 DBLANC
2 SOCCER BOYS
7 JOGO BONITO
3 INOXTORRES
8 ROSITA SEGOVIA JR
4 THE LIONS
9 CA L’ARAU
5 TIKI – TAKA


§  FASE GRUPS
DILLUNS 5/8
19:00H
6 DBLANC
8 ROSITA SEGOVIA JR
1 - 11
19:45H
2 SOCCER BOYS
3 INOXTORRES
2 - 6
20:30H
7 JOGO BONITO
9 CA L’ARAU
2 - 2
21:15H
4 THE LIONS
5 TIKI – TAKA
7 - 2

DIMARTS 6/8

19:00H
1 FEISDI &  UNDER-GROUND
2 SOCCER BOYS
8 - 3
19:45H
6 DBLANC
7 JOGO BONITO
2 - 12
20:30H
3 INOXTORRES
4 THE LIONS
5 - 2 


DIMECRES 7/8
19:00H
8 ROSITA SEGOVIA JR
9 CA L’ARAU
4 - 2
19:45H
2 SOCCERBOYS
4 THE LIONS
4 - 10
20:30H
1 FEISDI &  UNDER-GROUND
5 TIKI-TAKA
8 - 9 

DIJOUS 8/8
19:00H
7 JOGO BONITO
8 ROSITA SEGOVIA JR
4 - 6 
19:45H
1 FEISDI &  UNDER-GROUND
4 THE LIONS
2 - 7
20:30H
3 INOXTORRES
5 TIKI – TAKA
4 - 5

DIVENDRES 9/8
19:00H
6 DBLANC
9 CA L’ARAU
0 - 10
19:45H
2 SOCCER BOYS
5 TIKI-TAKA
3 - 5 
20:30H
1 FEISDI &  UNDER-GROUND
3 INOXTORRES
0 - 10

DISSABTE 10/8
DESCANS DIA PER SI PLOU  

DIUMENGE 11/8
§  SETE – VUITE LLOC
19:00
QUART GRUP A
FEISDI & UNDER-GROUND
QUART GRUP B
DBLANC
10 - 0

§  CINQUE – SISE LLOC
19:45
TERCER GRUP A
TIKI-TAKA
TERCER GRUP B
CA L'ARAU
2 -7

§  TERCER – QUART LLOC
20:30
SEGON GRUP A
THE LIONS 
SEGON GRUP B
JOGO BONITO
8 - 7

§  GRAN FINAL
21:15
PRIMER GRUP A
INOXTORRES 
PRIMER GRUP B
ROSITA SEGOVIA JR
3* - 3 

************************************************************************
TORNEIG PUNTA 2019 “BUNDESLIGA”
GRUP A
GRUP B
GRUP C
GRUP D
NEW TEAM “B”
GRIMAL
NEW TEAM “A”
ALDAGO TEAM
GREEN TEAM
VODKA JUNIORS
LOS BOYZ
GOALKEEPERS SOCCER
PIZZA& PINYA
REAL SUCIEDAD
TEAM IATRIO
TERRA NEGRA FS

§ 
FASE GRUPS
DILLUNS 29/7
19:00H
NEW TEAM “B”
GREEN TEAM
1 - 6
19:45H
GRIMAL
VODKA JUNIOR
1 - 11
20:30H
NEW TEAM “A
LOS BOYZ
4 - 5
21:15H
ALDAGO TEAM
GOALKEEPERS SOCCER
2 - 6

DIMARTS 30/7
19:00H
TERRA NEGRA FS
GOALKEEPERS SOCCER
6 - 6
19:45H
TEAM IATRIO
LOS BOYZ
4 - 6
20:30H
REAL SUCIEDAD
VODKA JUNIOR
7 - 7 
21:15H
PIZZA&PINYA
GREEN TEAM
2 - 12

DIMECRES 31/7
19:00H
NEW TEAM “A”
TEAM IATRIO
4 - 1
19:45H
ALDAGO TEAM
TERRA NEGRA FS
5 - 10
20:30H
NEW TEAM “B”
PIZZA&PINYA
11 - 2
21:15H
GRIMAL
REAL SUCIEDAD
2 - 12

DIJOUS 1/8
§  FASE CONSOLACIO
19:00H
P1
3r GRUP A
PIZZA&PINYA
3R GRUP B
FORN GRIMAL
4 - 5 
19:45H
P2
3R GRUP C
TEAM IATRIO
3R GRUP D
ALDAGO TEAM
4* - 4 

·       QUARTS DE FINAL I
20:30H
P3
1R GRUP A
GREEN TEAM 
2N GRUP B
VODKA JUNIORS
6 - 3
21:15H
P4
1R GRUP C
LOS BOYZ
2N GRUP D
GOALKEEPERS SOCCER
5 - 1


DIVENDRES 2/8
§  FASE CONSOLACIO
19:00H
11È - 12È
Perdedor p1:
PIZZA&PINYA
Perdedor p2:
ALDAGO TEAM
4 - 7
19:45H
9È - 10È
Guanyador p1:
FORN GRIMAL
Guanyador p2:
TEAM IATRIO
3 - 5

·       QUARTS DE FINAL II
20:30H
P5
1R GRUP B
REAL SUCIEDAD
2N GRUP A
NEW TEAM “B” 
2 - 0 
21:15H
P6
1R GRUP D
TERRA NEGRA FS
2N GRUP C
NEW TEAM “A”
3 - 4 


DISSABTE 3/8
§  FASE CONSOLACIO
19:00H
P7
Perdedor p3:
VODKA JUNIORS
Perdedor p4:
GOALKEEPERS SOCCER
4 - 2
19:45H
P8
Perdedor p5:
NEW TEAM “B”
Perdedor p6:
TERRA NEGRA FS 
1* - 1 

·       SEMIFINALS
20:30H
P9
Guanyador p3:
GREEN TEAM
Guanyador p4:
LOS BOYS
8 - 5
21:15H
P10
Guanyador p5:
REAL SUCIEDAD
Guanyador p6:
NEW TEAM “A” 



DIUMENGE 4/8
§  SETE – VUITE LLOC
19:00
Perdedor p7:
GOALKEEPERS SOCCER
Perdedor p8:
TERRA NEGRA FS


§  CINQUE – SISE LLOC
19:45
Guanyador p7:
VODKA JUNIOR
Guanyador p8:
NEW TEAM "B"


§  TERCER – QUART LLOC
20:30
Perdedor p9:
LOS BOYZ
Perdedor p10:
REAL SUCIEDAD
0 - 10 

§  GRAN FINAL
21:15
Guanyador p9:
GREEN TEAM
Guanyador p10:
NEW TEAM "A" 
6 - 3

22:00H ENTREGA TROFEUS

*************************************************

TORNEIG FUTSAL LA PUNTA: CATEGORIA SENIOR TORNEIG DE FESTA MAJOR


·     
FASE GRUPS
DILLUNS 22/7
19:00H
CAMPUS LLUIS CARRERAS
RUSCALLEDA SA
6 - 2 
19:45H
SAINT ETTIENE
CA L’ARAU
7 - 7 
20:30H
SUPOS TEAM
SOS TEAM
11 - 4
21:15H
LOS VERGADORES
FRENOS SAULEDA
9 - 3

DIMARTS 23/7
19:00H
RUSCALLEDA SA
SOS TEAM
10 - 0 
19:45H
CA L’ARAU
FRENOS SAULEDA
6 - 5 
20:30H
CAMPUS LLUIS CARRERAS
SUPOS TEAM
7 - 7 
21:15H
SAINT ETTIENE
LOS VERGADORES
4 - 4

DIMECRES 24/7
19:00H
CAMPUS LLUIS CARRERAS
SOS TEAM
12 - 2 
19:45H
LOS VERGADORES
CA L’ARAU
5 - 4 
20:30H
SUPOS TEAM
RUSCALLEDA SA
5 - 8
21:15H
SAINT ETTIENE
FRENOS SAULEDA
4 - 7

DIJOUS 25/7
DESCANS (DIA PER SI PLOU)

DIVENDRES 26/7
·      QUARTS DE FINAL
19:00H
1R GRUP A:
CAMPUS LLUÍS CARRERAS
4R GRUP B:
SAINT ETTIENE
(I)
3 - 9
19:45H
2N GRUP B:
CA L'ARAU
3R GRUP A:
SUPOS TEAM
(II)
9 - 4
20:30H
2N GRUP A:
RUSCALLEDA SA 
3R GRUP B:
FRENOS SAULEDA
(III)
9 - 8 
21:15H
1R GRUP B:
LOS VERGADORES
4R GRUP A:
SOS TEAM
(IV)
11 - 1

DISSABTE 27/7
·      SEMIFINALS 
20:00H
Guanyador (I):
SAINT ETTIENE
Guanyador (II):
CA L’ARAU
(V)
8 - 1
20:45H
Guanyador (III):
RUSCALLEDA SA
Guanyador (IV):
LOS VERGADORES
(VI) 
5 - 7

DIUMENGE 28/7
3er – 4rt lloc
20:00H
PERDEDOR (V)
CA L’ARAU
PERDEDOR (VI)
RUSCALLEDA SA
5 - 4 

FINAL  
20:45H
GUANYADOR (V)
SAINT ETTIENE
GUANYADOR (VI)
LOS VERGADORES
4* - 4



21:30H ENTREGA TROFEUS

*****************************************************

TORNEIG FUTSAL LA PUNTA: CATEGORIA PREMIER


·      FASE GRUPS
DILLUNS 15/7
19:00H
CANET FC
SAO ESTREET BOYS
6 - 5 
19:45H
RED DEVILS
ATRACCIONS PARK OLIMPIC
5 - 9 
20:30H
GRIMAL
LA RIERA
4 - 5
21:15H
XALOC
TRIPALOSKI
6 - 4

DIMARTS 16/7
19:00H
ATRACCIONS PARK OLIMPIC
TRIPALOSKI
5 - 2 
19:45H
SAO ESTREET BOYS
LA RIERA
7 - 3 
20:30H
RED DEVILS
XALOC
3 - 5
21:15H
CANET FC
GRIMAL
7 - 0 

DIMECRES 17/7
19:00H
SAO ESTREET BOYS
GRIMAL
7 - 2
19:45H
RED DEVILS
TRIPALOSKI
6 - 8
20:30H
CANET FC
LA RIERA
12 - 2
21:15H
ATRACCIONS PARK OLIMPIC
XALOC
6 - 6 

DIJOUS 18/7
DESCANS (DIA PER SI PLOU)

DIVENDRES 19/7
·      QUARTS DE FINAL
19:00H
1R GRUP A:
CANET FC
4R GRUP B:
RED DEVILS
(I)
7 - 4 
19:45H
2N GRUP B:
XALOC
3R GRUP A:
LA RIERA
(II)
11 - 4 
20:30H
2N GRUP A:
SAO STREET BOYS
3R GRUP B:
TRIPALOSKI
(III)
5 - 9 
21:15H
1R GRUP B:
ATRACCIONS PARK OL
4R GRUP A:
GRIMAL
(IV)
13 - 3 

DISSABTE 20/7
·      SEMIFINALS 
20:00H
Guanyador (I):
CANET FC
Guanyador (II):
XALOC
(V)
4 - 8 
20:45H
Guanyador (III):
TRIPALOSKI
Guanyador (IV):
ATRACCIONS PARCK OL. 
(VI) 
4 - 5 

DIUMENGE 21/7
3er – 4rt lloc
20:00H
PERDEDOR (V)
CANET FC
PERDEDOR (VI)
TRIPALOSKI
0 - 10

FINAL  
20:45H
GUANYADOR (V)
XALOC

GUANYADOR (VI)
ATRACCIONS PARCK OL. 
7 - 4 



21:30H ENTREGA TROFEUS




Entrades populars d'aquest blog

TORNEIG FUTSAL LA PUNTA 2020

MAIL:  TORNEIGPUNTA@GMAIL.COM TELF:  93 760 33 77 (només whatsapp) INSTAGRAM: https://www.instagram.com/torneigpunta/

CARTELL TORNEIG PUNTA 2020

COMUNICAT OFICIAL TORNEIG 2020